Selecteer de vestiging van Twickel waar jij alles over wilt weten:

Informatieavond voor ouders groep 8 lln.

01.11.2019 | Borne Op dinsdag 12 november heten wij alle ouders van groep 8 leerlingen van harte welkom op onze informatieavond. Wij bieden onderwijs voor alle niveaus: atheneum, havo en vmbo.

Nog even en dan maakt uw kind de overstap van groep 8 naar het voortgezet onderwijs. Dat is natuurlijk spannend, want een nieuwe school betekent nieuwe klasgenoten, nieuwe leraren en een nieuwe omgeving. Het is daarom belangrijk dat uw kind een school kiest waar hij/zij zich echt thuis voelt.

Het Twickel College Borne is een kleinschalige onderbouwlocatie voor leerlingen van alle niveaus: atheneum, havo en vmbo. Elke leerling krijgt de ruimte om de beste versie van zichzelf te ontwikkelen op zijn of haar eigen manier. Wij bieden deze ruimte door persoonlijke aandacht, maatwerk en betekenisvol onderwijs. Meer weten over ons onderwijs? Kom naar de informatie avond op 12 november. Wij informeren u over ons onderwijs en laten u graag onze school zien. Graag tot dan!

Leuk dat u onze website bezoekt.

Bekijk onze school door de ogen van onze leerlingen: https://vimeo.com/243638450/0cb6ca5458